PETRA SNOZOVÁ

 

 

Petra Snozová

Je mi 21 let. Od 5- ti let vyrůstám v dětském domově. Nejprve v Miloticích nad Opavou a pak ve Valašském Meziříčí.  Pocházím z 5 dětí, ale do DD jsem se dostala jen já a mé dvojče – sestra Ivetka. S maminkou se v životě nestýkáme, ale s tatínkem ano. Vystudovala jsem maturitní obor agropodnikání - chov koní  a nyní navštěvuji 2. ročník oboru zemědělec – farmář v Rožnově pod Radhoštěm. Ráda kreslím, maluji, píši příběhy a básně. Miluji zvířata a chov zvířat, proto bych chtěla pracovat v záchranné stanici pro ně. Láká mě žít v zahraničí, protože tady v ČR je to složité. Chcete-li mít více ovcí, pak vše musí být zdokumentované, nahlášené, zapsané atd.                                                                                                   

Dětský domov je to nejlepší, co mě kdy potkalo. Vychovatelé mě v životě stále posunují dál a mnozí mi předali ty nejlepší dovednosti. Kdybych vyrůstala doma, tak nejsem tím, kým jsem dnes. V DD můžu zůstat do svých 26 let, dokud studuji. Ráda bych šla na vysokou školu -  obor Agroekologie na Mendelově univerzitě v Brně. Ve svém volném čase se věnuji malování a zvířatům.

 

 

 

Podpořme prosím slečnu Petru a pomozme jí tak uhradit alespoň část nákladů zvýšených v důsledků jejího znevýhodnění. Pro realizaci podpory nás prosím kontaktujte. Děkujeme.

 

 

Slečna Snozová bude jistě potěšená i případným zájmem o její obrazy (zde uvedeny pouze ty, které jsme zatím od autorky obdrželi). Pro získání obrazu od této umělkyně kontaktujte prosím  naše občanské sdružení. Děkujeme.