ŘÍJNOVÉ VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ SPOLKU FREE WILL

21.06.2015 19:56

 

ŘÍJNOVÉ VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ SPOLKU FREE WILL

PRO MALÝ ZÁJEM PŘESUNUTO NA ČERVEN 2016! BRZY BUDEME BLÍŽE INFORMOVAT...

Milí přátelé,

     dovolujeme si vám nabídnout společně strávený víkendový pobyt v Hotelu Duo na Horní Bečvě! Setkání by bylo možno uskutečnit o víkendu ve dnech 23. – 25. 10. 2015. V případě dostatečného zájmu by se tak mohlo jednat o vůbec první organizovanou akci FREE WILL, která nabízí možnost osobního seznámení, sdílení dosavadně nabytých zkušeností a vzájemné posily na cestě životem. Věříme, že by to mohl být pobyt po všech stránkách příjemný, který všem jeho účastníkům zajistí alespoň krátký odpočinek a nabrání psychických i fyzických sil! Všichni zájemci jsou srdečně vítání!

 

 

 

PROSTŘEDÍ POBYTU

 

     Hotel Duo se nachází v hezkém prostředí na Horní Bečvě v Moravskoslezských Beskydech, a to v čisté přírodě, na klidném místě v dostatečné vzdálenosti od ruchů větších měst. Kromě nabídky širokého spektra wellness služeb a samozřejmé možností bohatého sportovní vyžití, což je již jakýmsi dnešním standardem téměř každého hotelu, je však Hotel Duo dostatečně bezbariérový a jeho ubytovací kapacita zahrnuje také 8 bezbariérových pokojů, z toho 4x dvoulůžkových a 4x třílůžkových. Každý z těchto pokojů má vlastní sociální zařízení upravené pro lidi pohybující se na vozíčku. Ostatní pokoje mají bezbariérové přístupy do pokojů a také do koupelen. Možnost takovéhoto ubytování většího množství spoluobčanů i s těžkým tělesným postižením není ani dneska Bohužel ještě běžné a lehce dosažitelné. Není tedy divu, že se Hotel Duo již nějakou dobu dostává do stále větší obliby i u značného množství lidí s handicapem.

 

     V našem plánovaném víkendovém setkání počítáme s objednávkou počtu ubytovaných v rozmezí 20 až 40 lidí, což zahrnuje i obsazenost výše zmíněných zarezervovaných osmi bezbariérových pokojů.

 

 

KOLIK TO VŠECHNO BUDE STÁT

 

     Cena na osobu a den s plnou penzí kontinentálního stravování (viz přiložený podrobnější popis nabídky hotelu) je hotelem stanovena na částku 845,- Kč. Pokud by byl zájem uspořádat naše setkání spíše přes týden mimo sezónu, cena se dostane o sto korun níže. Co všechno je v ceně zahrnuto naleznete podrobněji rozepsáno v přiložených cenových nabídkách Hotelu Duo zde:

FREEE WILL -  rijen-listopad 2015-vikend Lux.pdf (265637)

FREEE WILL -  rijen-listopad 2015-mimo vikend Lux.pdf (263566)

 

 

 

 

K MOŽNÉMU PROGRAMU

 

     Program našeho setkání ještě společně doladíme, a to do velké míry podle samotných zájemců o pobyt. Jistě se plán podaří rozvrhnout tak, aby se našel čas jak na pasivní i aktivní odpočinek, tak i na bližší vzájemné seznámení. Za nás si předběžně dovolujeme navrhnout aktivity v celkovém duchu zdravého životního stylu…napadá nás např. vyhradit si vhodný prostor pro připomínku dechových cvičení, které jistě v určitém rozsahu mohou zvládnout úplně všichni účastníci. Správně dýchat je bezesporu pro celkový zdravotní stav velmi podstatné, a ruku na srdce, kdo z nás na to v běžném shonu dne pamatuje. V průběhu pobytu bychom mohli také naši pozornost zaměřit na zdravé stravování, věříme, že objevíme zdravé věci k snědku, které jsou navíc i chutné. V úvahu také připadá debata na téma vědeckého pokroku v léčebné medicíně, alternativní způsoby léčby nevyjímaje. Po celou dobu pobytu bude samozřejmě možno využívat nabízených služeb hotelu, přičemž připomínáme, že do hotelového vnitřního bazénu se díky našemu nainstalovanému bazénovému zvedáku dostanou vykoupat i lidé na vozíčku. Pro zájemce by měl být také připraven k odzkoušení náš rehabilitační přístroj MOTOmed.

 

     Účast na veškerých  plánovaných společných aktivitách je samozřejmě plně na bázi dobrovolnosti. Hlavním smyslem pobytu má být především odpočinek a celkově příjemně strávený čas podle vašich představ. Uvítáme proto vaše návrhy, co všechno byste ještě chtěli na setkání dělat – zažít. Můžete nám také napsat, koho byste chtěli pozvat na hotel jako hosta (např. některou ze známých oblíbených osobností), podle výsledného zájmu se následně pokusíme tohoto člověka oslovit s pozvánkou. :)

 

 

PŘIHLÁŠKY

 

     Víkendový termín máme v hotelu zarezervován 3 týdny od cenové nabídky. Našim pobytem je nutno využít ubytovací kapacitu hotelu v minimálním množství 20 lidí. Uvítáme samozřejmě zájem ještě větší, alespoň dvojnásobný.

 

Přihlášky zasílejte prosím nejpozději do 5. července 2015 na náš nový e-mail: spolekfreewill@email.cz  Do předmětu zprávy napište „Pobyt na hotelu DUO“ a ve zprávě nám prosím napište počet přihlašovaných osob, zda vyžadujete bezbariérový pokoj a jakou stravu si přejete. Zda kontinentální: normál nebo vegetariánskou, nebo bufetovou stravu. Následně se s vámi ještě spojíme, domluvíme podrobnosti, odpovíme na otázky.

 

K PÁTÉMU ČERVENCI 2015 SE PŘIHLÁSILO:

 

12       osob

 

PRO MALÝ ZÁJEM JE SETKÁNI PŘESUNUTO NA ČERVEN 2016! DOJEDNÁVÁME NYNÍ S HOTELEM NOVÝ TERMÍN. BRZY BUDEME BLÍŽE INFORMOVAT...

 

Aktualizováno k: 12. 7. 2015

 

 

ZÁVĚREM:

 

     Těšíme se na Vás! Věříme ve váš zájem o setkání, a to i přes na první pohled možná vyšší cenu. Myslíme si však, že cena je adekvátní kvalitě ubytování a služeb. Pokusíme se ještě zajistit nějaké finance, které bychom rádi využili jako příspěvek na pobyt sociálně slabším zájemcům. Vzhledem k časové tísni však nelze nic předem jistojistě zaručit.

 

     Pokud byste zvažovali využít k dopravě na setkání vlak či autobus, neměl by být problém (především lidem se zdravotním postižením) pomoci s dopravou z nádraží (nejlépe Rožnov p. Radh., příp. Valašské Meziříčí) na hotel. Vše se dá ještě předem dohodnout.

 

     Chtěli bychom pojat tohle kratší víkendové setkání jako takovou malou přípravu na delší (cca 1 týden) rekondiční pobyty v budoucnu. Při delších pobytech (zejména mimo víkend) vychází i ubytování cenově příznivěji.

 

TĚŠÍME SE NA OSOBNÍ SETKÁNÍ! :)

 

     Další informace rádi poskytneme na e-mailu: spolekfreewill@email.cz  nebo tel. čísle 777 683 308 (Pavel Badač, rád zavolá zpět)

 

                                                                                                           váš spolek FREE WILL