Manželé Ivana a Pavel VS: 3272

ZNEVÝHODNĚNÍ: Zdravotní postižení, těžká nemoc, sociální potřebnost

STAV SBÍRKY: POZASTAVENO NA PŘÁNÍ ŽADATELŮ (Nelze přispívat)

DOBA TRVÁNÍ SBÍRKYod 04. 08. 2017

ÚČEL SBÍRKY: zajištění výživy a ostatních základních osobních potřeb, doplatky léků a dalších potřebných věcí

VYBÍRÁME: Jakoukoliv finanční částku

BYDLIŠTĚ ŽADATELŮ: Liberecký kraj

Manželé Ivana a Pavel se dostali do těžké životní situace, protože paní Ivana je v invalidním důchodu třetího stupně, většinu výdajů proto doposud platil její manžel Pavel, kterého však nedávno postihla srdeční příhoda. Podstoupil proto dvě operace srdce a jednu operaci štítné žlázy. Od ledna roku 2017 je dlouhodobě nemocen a pobírá nemocenské dávky, své původní povolání však nebude moci vykonávat, protože byl řidičem z povolání a jezdil dálkové – zahraniční trasy. Oba manželé berou léky bez kterých se neobejdou a jejichž doplatky jsou značně vysoké. Současný příjem však nedostačuje nejen na tyto doplatky, ale a ni na nájem, jídlo a další běžné výdaje domácnosti. Úspory, které měli již minuli, proto nás požádali o pomoc. Děkujeme i za drobné částky.

MANŽELÉ IVANU A PAVLA MŮŽEME FINANČNĚ PODPOŘIT PROSTŘEDNICTVÍM VEŘEJNÉ SBÍRKY NA PODPORU ZNEVÝHODNĚNÝCH SPOLUOBČANŮ POUKÁZANÍM DAROVANÉ ČÁSTKY NA

nebo označit ve zprávě příjemci: Manželé Ivana a Pavel

KONKRÉTNĚ PRO MANŽELE IVANU A PAVLA BYLO DOSUD VYBRÁNO
K DATU: 07.09.2017