IVETA GABOROVÁ

 

 

 

Iveta Gaborová

 

Je mi 14 let. Pocházím ze 7 dětí. Nyní navštěvuji 8. třídu základní školy speciální v Karviné. Mám stejně jako mí dva sourozenci potíže se sluchem. Jsem tišší povahy, ale mám ráda kamarády ve škole a dobrý humor. Doma hodně pomáhám všem sourozencům. Ráda vařím, uklízím, peču a také peru. Ale někdy jsem z toho všeho unavená. Máme v rodině i miminko, které krmím, koupu, oblékám a chodím s ním na procházky. A proto je pro mě velikou zálibou a zároveň odreagováním věnovat se právě malování obrázků. Mezi další činnosti ve volném čase bych zařadila poslech hudby, práce na PC i sledování dobrých seriálů nebo komedií v TV. V budoucnu bych chtěla malovat obrazy a pomáhat potřebným lidem.

 

 

 

Podpořme prosím Ivetku a pomozme jí tak uhradit alespoň část nákladů zvýšených v důsledků jejího znevýhodnění. Pro realizaci podpory nás prosím kontaktujte. Děkujeme!

 

 

Ivetka bude jistě i potěšená případným zájmem o její obrazy (zde uvedeny pouze ty, které jsme zatím od autorky obdrželi). Pro získání obrazu od této umělkyně kontaktujte prosím přímo naše občanské sdružení. Děkujeme.

 

 

TVORBA od Ivety Gaborové