IVETA CZINOVÁ

 

 

Iveta Czinová

 

Je mi 18 let. Od svých 3 let žiji v dětském domově. Nejprve ve Valašském Meziříčí, poté v Hranicích na Moravě. Mám také 3 starší sourozence, kteří stejně jako já vyrostli v dětském domově. Nyní jsou již dospělí, našli si své místo v životě a starají se o své děti.  Od dětství mám sluchové potíže, které kompenzuji sluchadly. Nyní studuji 2. ročník v oboru aranžér květin ve Velkém Újezdě. Ve volném čase se věnuji nejraději sportu, vaření, kreslení. Ráda též pomáhám „tetám a strejdům“ (vychovatelům) s mladšími dětmi v domově. Vlastně mě baví vše v životě. V budoucnosti bych chtěla pracovat v květinářství a také nějakým způsobem pomáhat dětem.

                                                           

Jsem ráda, že jsem vyrostla v DD, dá se tady dělat spousta věcí. Hodně jsem se toho naučila do života.  Se svými rodiči se moc nestýkám. Naposledy, když jsem je viděla, byl taťka překvapen, že už jsem tak velká. Ale má starší sestra Maruška s malým Pavlíkem mě každý den tady navštěvují. Přála bych si, aby všichni rodiče dokázali více porozumět svým dětem, aby je nebili, nepili tolik alkoholu a společně s nimi trávili více času.

 

 

 

Podpořme prosím slečnu Ivetku a pomozme jí tak uhradit alespoň část nákladů zvýšených v důsledku jejího znevýhodnění. Pro realizaci podpory nás prosím kontaktujte. Děkujeme.

 

 

Slečna Iveta bude jistě potěšená i případným zájmem o její obrazy (zde uvedeny pouze ty, které jsme zatím od autorky obdrželi). Pro získání obrazu od této umělkyně kontaktujte prosím přímo naše občanské sdružení. Děkujeme.

 

 

 

TVORBA od slečny Ivety Czinové