paní Renata se synem (VS: 3351)

AKTUALIZOVÁNO 26.11.2018

SBÍRKA POZASTAVENÁ, ČEKÁME NA DOLOŽENÍ AKTUÁLNÍCH SKUTEČNOSTÍ!

ZNEVÝHODNĚNÍ:  Sociální tíseň

STAV SBÍRKY: POZASTAVENÁ (Vyčkejte, prosím)

DOBA TRVÁNÍ SBÍRKYod 10. 10. 2017

ÚČELY SBÍRKY:  Pomoc s úhradou azylových služeb (úhrada přímo na účet Azylového domu),

Pomoc s úhradou obědů ve školce

VYBÍRÁME: Jakoukoliv finanční částku, materiální pomoc

BYDLIŠTĚ ŽADATELKY: Ústecký kraj

Dobrý den,

jmenuji se Renata a momentálně jsem spolu s mým čtyřletým synem ubytovaná v Azylovém domě pro matky s dětmi v Ústeckém kraji. Jsem ráda, že se našlo dočasné řešení naši nelehké sociální situace a bylo nám umožněno důstojné ubytování a poskytnuty sociální služby. Nejdůležitější je, že můžeme být s malým spolu. Jelikož jsme na státní sociální podpoře, náš finanční příjem pokryje pouze nezbytné výdaje na přežití. Alimenty od otce našeho dítěte nedostávám, je to v soudním řešení.

Budu se snažit z této situace dostat. Až se mi podaří umístit syna do školky, najdu si pro mě vhodnou práci. Věřím, že se nám posléze podaří se synkem najít alespoň malý byt. Budeme pak moci spolu vést ještě více plnohodnotnější život.

Velmi uvítáme pomoc všech, kteří by nám do doby, než se takto postavíme na vlastní nohy, nabídli finanční nebo materiální podporu, nabídli mně vhodnou práci. Z materiální pomoci bychom nyní nejvíce potřebovali potraviny, obuv, oblečení, krém či kosmetiku pro dítě s atopickým ekzémem, pro matku hygienu. Na pomoc mé nejbližší rodiny se bohužel spolehnout nemůžeme. Děkujeme moc všem za případnou pomoc.

Kontakt: spolekfreewill@email.cz , zprávy předáme.

Renata se synem

PANÍ RENATU A SYNA MŮŽEME FINANČNĚ PODPOŘIT PROSTŘEDNICTVÍM VEŘEJNÉ SBÍRKY NA PODPORU ZNEVÝHODNĚNÝCH SPOLUOBČANŮ POUKÁZANÍM DAROVANÉ ČÁSTKY NA

nebo označit ve zprávě příjemci: Paní Renata se synem

KONKRÉTNĚ PRO PANÍ RENATU SE SYNEM BYLO DOSUD VYBRÁNO