SLEČNA KRISTÝNKA

VS: 3113

ZNEVÝHODNĚNÍ:  TĚLESNÉ A MENTÁLNÍ ZDRAVOTNÍ POSTIŽENÍ

STAV SBÍRKY: UKONČENÁ (NELZE PŘISPÍVAT)

DOBA TRVÁNÍ SBÍRKY: od 29.05.2019 do 31.12.2022

ÚHRADA NÁKLADŮ NA ZLEPŠENÍ ZDRAVOTNÍHO STAVU SLEČNY KRISTÝNKY. A DALŠÍ POTŘEBY KRISTÝNKY.
ZEJMÉNA:
- Neurorehabilitace
(Rehabilitační pobyt v Complex Therapy s. r. o., ve Zlíně. Cena za 14ti denní pobyt cca 30 000,- Kč

Neurorehabilitační pobyt v ADELI MEDICAL Center v Piešťanech na Slovensku. Cena za 14ti denní pobyt včetně ubytování a obědů pro dvě osoby: 111 000,-)

- Doplatek plánovaného pořízení osobního automobilu a jeho bezbariérové úpravy
- Pořízení kompenzačních a rehabilitačních pomůcek a dalších zdravotnických prostředků
- Doplatky léků, vitamínů a potravinových doplňků
- Úhrada dalších případných aktuálních potřeb podle situace

BYDLIŠTĚ ŽADATELKY: ZLÍN

SE ŽÁDOSTÍ O PODPORU SE NA NÁS OBRÁTILA MAMINKA SLEČNY KRISTÝNKY

Kristýnce je 21 let a je velmi těžce postižená, narodila se předčasně a byla jí určena diagnóza Dětská mozková obrna, spastická a centrální kvadruparetická forma, což je postižení všech čtyř končetin, navíc má snížený intelekt. Nechodí, nemluví, neleze nesedí, má epilepsii…. Je odkázána na nepřetržitou péči své maminky, která je samoživitelkou a stará se ještě o 13tiletého syna, tatínek již zemřel, starost o Kristýnku, rodinu a vše potřebné je tedy výhradně na mamince. Jejich životní ani finanční situace není jednoduchá a proto nás požádali o pomoc.

Aby se Kristýnčin stav dále nezhoršoval, je potřeba s ní pravidelně a intenzivně rehabilitovat, v čemž by mohly pomoci rehabilitační pobyty, které nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. V prvním případě se jedná o pobyt v Complex therapy s. r. o. Ve Zlíně, kde se cena 14ti denního pobytu pohybuje okolo 30 000Kč, dále by pak Kristýnka s maminkou ráda vyzkoušela pobyt v Adeli centru v Piešťanech, kde se cena za 14ti denní pobyt pohybuje okolo 111 000Kč. Obě tyto terapie by Kristýnce jistě pomohly alespoň zabrzdit zhoršení zdravotního stavu a proto mají smysl, rodina si je však ve své situaci sama nemůže dovolit uhradit.

Dále jsou potřeba kompenzační pomůcky i potravinové a doplňky, také by bylo pro Kristýnku vhodné speciálně upravené auto,jehož úpravu je však potřebné doplatit.

Maminka s Kristýnkou i s rodinou budou vděčni za jakoukoli částku, kterou budete moci přispět.

KONKRÉTNĚ PRO SLEČNU KRISTÝNKU BYLO DOSUD VYBRÁNO
K DATU: 19.06.2022
Příspěvky veřejnosti, obch. společnosti (bezhotovostní příjem: VS: 3113 nebo zpráva) 4 999,99,-Kč
Ostatní přidělené prostředky (příjem z provozního účtu spolku)  0,01,- Kč
CELKEM VYBRÁNO 5 000,- Kč

Z TOHO JIŽ VYPLACENO   5 000 ,- Kč
ZŮSTATEK NA DALŠÍ  POTŘEBY  (vybráno - vyplaceno = )    0 ,- Kč

14.06.2021 5 000,- Dar pro slečnu Kristýnku (VS: 3113). Účel: příspěvek na placené rehabilitace, doplatky léků, vitamíny a doplňky stravy, kompenzační a rehabilitační pomůcky. Viz sbírka pro slečnu Kristýnku. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti 5 000,-
Celkem 5 000,-

POZNÁMKA:  veřejnou sbírku pro slečnu Kristýnku pořádá také Česká katolická Charita Zlín. Děkujeme!

Fotogalerie: SLEČNA KRISTÝNKA

Tato fotogalerie je prázdná.

SLEČNU KRISTÝNKU PODPORUJÍ NEBO PODPOŘILI:

Pokud i Vy naším prostřednictvím podporujete slečnu Kristýnku a chcete se k tomuto veřejně přihlásit, sdělte nám to prosím! Rádi přidáme Vaše logo nebo jméno sem na tuto stránku a na další naše stránky vyhrazené k poděkování našim podporovatelům a partnerům.