Veřejná sbírka pro Michálka je v našem spolku ukončená. Neposílejte prosím další příspěvky přes náší organizaci. Rodina Michálka moc všem děkuje za dosavadní poskytnutou podporu! Vzhledem k těžce nepříznivému zdravotnímu stavu chlapečka jsou však stále potřeba další peníze na pokrytí nákladů na léčbu a péči.

Přispívat Michálkovi můžeme do jeho nynější sbírky v Nadačním fondu Zlatá muška zde:

 https://zlatamuska.cz/aktuality/show/106

 

MICHÁLEK

VS: 3115

 

ZNEVÝHODNĚNÍ:
TĚLESNÉ, SMYSLOVÉ A MENTÁLNÍ ZDRAVOTNÍ POSTIŽENÍ

 

STAV SBÍRKY:  UKONČENÁ (NELZE PŘISPÍVAT)

 

DOBA TRVÁNÍ SBÍRKY: od 26.01.2020 do 22.11.2022

 

ÚČELY SBÍRKY:

ÚHRADA KOMPENZAČNÍCH A REHABILITAČNÍCH POMŮCEK, REHABILITACÍ A DALŠÍCH NÁKLADŮ NA ZLEPŠENÍ NEBO ALESPOŇ STABILIZACI ZDRAVOTNÍHO STAVU MICHÁLKA. ÚHRADA POTŘEB MICHÁLKA, ZKVALITNĚNÍ JEHO ŽIVOTA A ULEHČENÍ PÉČE O JEHO OSOBU.
ZEJMÉNA:
 
- pořízení kompenzačních, polohovacích, rehabilitačních a jiných pomůcek a dalších zdravotnických prostředků.
 
POTŘEBNÉ KOMPENZAČNÍ A REHABILITAČNÍ POMŮCKY PRO MICHÁLKA:
 
Aktuálně doplňujeme podle Michálkových potřeb ke dní 11. 8. 2021:
 
 Doplatek na pořízení vhodného auta ( část bude hrazena na základě podané žádosti z Úřadu práce cca 200 000Kč). Zbylou část vybereme v rámci sbírky.
 
Delfinoterepie - cena 200 000Kč
 
 
Senzorické pomůcky - pro stimulaci zraku a smyslových schopností 
 
 - senozelen - pro stimulaci zraku, sluchu i hmatu a relaxaci - tato pomůcka byla také doporučena terapeuty. Michálek na ni také velmi pěkně reaguje (práce s touto pomůckou v Sanatoriích Klimkovice jsou k nahlednutí ve fotogalerii)
 
 

- Doplatky léků, vitamínů, potravinových doplňků a přípravků na ošetření pegu 

- Úhrada vodoléčby a rehabilitace v místě bydliště

Koupání má Míša obzvláště rád.

- Oxygenoterapie

- Úhrada pobytů v léčebnách a lázních, pokud je nehradí pojišťovna

Dobře se zatím osvědčil pobyt s Michálkem v Odborném léčebném ústavu v Metylovicích. Při pobytu v Metylovicích jej bude muset absolvovat i dcera Maruška, protože by se o ni něměl kdo postarat. Navíc dle maminkou doložené lékařské zprávy, je Maruška často nemocná a i jí by vzhledem k dýchacím obtížím, kterými trpí,některé procedůry velmi prospěly. Metylovice to takto umožňují, proto pokud to bude z naší strany možné, uhradíme potřebné procedůry i Marušce. Lékař jí tyto ozdravné pobyty doporučuje.

Rodiče by také rádi vyzkoušeli Sanatorium Klimkovice nebo neurorehabilitační pobyt v ADELI MEDICAL Center v Piešťanech na Slovensku. (Zde cena za 14ti denní pobyt včetně ubytování a obědů pro dvě osoby: 111 000,-. Ceník roku 2019)

- Úhrada canisterapie a hipoterapie

Michálek také velmi hezky reaguje na canisterapii. Viz fotogalerie.

- Úhrada dalších případných aktuálních potřeb podle situace

 

 

VYBÍRALI JSME: Jakoukoliv finanční částku, výši nákladů na některé z potřeb uvádíme výše.

 

BYDLIŠTĚ ŽADATELE: TELNICE u Brna
 
 
AKTUALITY:
 
11. 08. 2021
 
Michálek před pár týdny absolvoval první delfínoterapii v Turecku. Pobyt byl na 14 dnů a částka se vybrala ve sbírce založené u organizace Znesnáze21. Michálkovi pobyt velmi prospěl... prozatím lépe fixuje zrak a má uvolněné ručičky, které měl před tím stále v křeči. Další efekt terapie se může projevit běhen dalších 6 měsíců.  Vzhledem k tomu, že Michálkovi terapie takto prospěla, rozhodli jsme se udělat výjimku. Delfínoterapii bude nyní možno hradit i ze sbírky pro Micháka. 
 
Držení zvířat v zajetí je proti našemu přesvědčení. Maminka Michálka je však vzhledem k pozitivnímu zdravotnímu efektu první absolvované delfinoterapie rozhodnutá uskutečnit další a shánět na tyto pobyty nezbytné peníze. Rozhodli jsme se to tedy nekomplikovat a dali k dispozici tuto sbírku i na tento účel. Všem to ulehčí další práci a starosti, kterých je s péči o takto těžce postižené dítě dost. Do budoucna - u stávajících a i pokud bychom založili nové další sbírky, budeme podobně těžké případy, jako je Michálek, posuzovat individuálně a budeme vybírat pouze ty případy, kde není možnost jiné terapie. Zvažujeme i možnost, že Michálek bude jedinou vvýjimkou v našem spolku, kde bude možno vybírat v rámci sbírky na tuto terapii.
 
Michálek má již doma také asistenčního pejska, se kterým  se do budoucna bude moci rozvíjet v rámci canisterapie. Zatím se rodina s pejskem postupně sžívá a čeká je ještě několik pobytů, na kterém se pejsek bude postupně na canisterapii ještě docvičovat.  O dalších aktuálních změnách budeme zase informovat.
 
 
15.07.2020
 
15. 7. 2020 přispěla na pomůcky Michálkovi Nadace rozvoje občanské společnosti z charitativního konta společnosti Swiss Life, kterou jsme počátkem tohoto roku zažádali o podporu. Michálkovi byly schváleny a následně budou pořízeny všechny pomůcky, o které jsme požádali a které Michálek potřebuje. Na základě návrhu dárce jsme se dohodli, že pomůcky budou zakoupeny přes naši půjčovnu konpenzačních pomůcek a jakmile jim Michálek odroste nebo již nebude používat, zapůjčíme je k využití někomu dalšímu. Smlouvy jsou již řádně podepsány a částka nám byla 15.7. 2020 připsána na náš účet veřejné sbírky. Pomůcky budou objednány a zakoupeny co nejdříve to bude možné. Budeme dále aktualizovat a doplníme fotografie. SEZNAM POŘÍZENÝCH POMŮCEK NAJDETE DOLE NA STRÁNCE
 
DĚKUJEME SPOLEČNOSTI SWISS LIFE ZA POSKYTNUTÝ DAR A NADACI ROZVOJE OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ DARU!
 
 
 

 

ŽÁDOST O PODPORU:


26.01.2020

Michálek je 16-ti měsíční velmi těžce postižený milý chlapeček, jehož stav je vážný. O pomoc pro něj nás požádala jeho maminka. Narodil se ve 29týdnu těhotenství, přestože dle vyšetření plodové vody a dalších vyšetření bylo vše v pořádku a předčasnému porodu nic nenasvědčovalo, maminka měla preeklampsii, vysoký krevní tlak a i přes veškerou snahu lékařů se nepodařilo těhotenství udržet.

 

Michálek byl po narození několik dlouhých týdnů v inkubátoru, kde nejen bojoval o život, ale prodělal i ještě další nemoci, které zkomplikovaly a do budoucna ovlivnily jeho zdravotní stav i život a některé z nich poškodily i mozek. Byla mu diagnostikována svalová hypotonie a v 6 měsících zjištěna a potvrzena diagnóza Dětské mozkové obrny , která se po nynějším neurologickém vyšetření jeví jako počínající forma spastické kvadruparézy s akcentaci na dolní končetiny. Byla mu také diagnostikována velmi závažná forma epilepsie, tzv. Westův syndrom. I v důsledku toho má Michálek velmi těžce poškozený mozek a dle prognóz lékařů hrozí, že bude pouze ležet a bude i mentálně postižený, má i zrakové postižení, velmi špatně fixuje zrak a neudrží hlavičku. Kromě Westova syndromu mu ještě přibyly další záchvaty, na které se komplikovaně hledá léčba, stejně jako na Westův syndrom, podle slov maminky léky příliš nezabírají. Michálek prodělal tři Bronchopneumonie, velmi se zahleňuje, je potřeba využívat i odsávačku a tzv. kašlacího asistenta, což je přístroj, který pomáhá při odkašlávání. V současnosti bere několikeré léky – neurologické DEPAKINE, FRISIUM, SABRIL, KEPPRA , kvůli bolesti bříška - OMEPRAZOL, BIOPRON, na potíže s dýcháním SERETIDE INH, VENTOLIN INH. a PEGAVIT tyčinky na čištění úst po inhalaci, nosní sprej VINCENTKA nebo MOŘSKÁ VODA popřípadě NASIVIN, pokud bude potřeba tak dlouhodobě antibiotika. Potřebuje i různé vitaminové doplňky stravy pro vývoj mozku a nárůst hmotnosti - VIGANTOL, PYRIDOXIN, ACIDUM FOLIKUM, VITAMÍN C, Mollers Omega 3 Můj první rybí olej. Michálek špatně přibývá na váze. Je také vyživován pomocí pegu speciální výživou Nutrini, protože má špatný sací a polykací reflex, tím pádem špatně saje a polyká jídlo z lahvičky. Jsou proto potřeba i přípravky na ošetření pegu.

 

Michálkův psychomotorický vývoj je na úrovní patologického novorozence. Má mikrocefalickou hlavičku, celkově velmi těžké postižení vyžadující trvalou celodenní péči druhé osoby, a to dlouhodobě.. Je v péči mnoha lékařských specialistů a je nezbytné pravidelně docházet na předepsané kontroly a řídit se pokyny lékařů. Je indikovaná dlouhodobá rehabilitační péče, proto

bude potřeba opatřit spoustu cenově nákladných pomůcek a následně i zajistit vyhovující rehabilitace. V první řadě se nyní musí koupit speciální zdravotní kočárek, který Míšovi bude co nejvíce vyhovovat a zajistí vhodné, bezpečné a pohodlné připoutání jeho tělíčka v kočárku Dále jsou potřeba vanička na koupání, polohovací a cvičební pomůcky – klíny, válce atd., nutné jsou i černobílé pomůcky pro nácvik fixace zraku. Také by byl velmi potřebný zvlhčovač vzduchu, aby se Michálkovi lépe dýchalo a speciální zdravotní lehátko na cvičení. Velmi mu prospívají oxygenoterapie a pobyty v lázních a léčebnách, které jsou ale většinou velmi vzdálené od jejich bydliště. Dobře a pozitivně reaguje na vodu, tedy ze sbírky budeme pravděpodobně hradit i různé vodoléčebné procedury a pobyty v bazénu. Také canisterapie a hipoterapie se jeví jako velmi vhodná. Časem se nám tedy jistě podaří pořídit pro Michálka alespoň vlastního vhodného pejska domů. Zapotřebí jsou i návštěvy logopedie.

 

Rodiče Michálka nemají k dispozici auto a nevlastní ani řidičské oprávnění, proto by uvítali nějakého kamaráda, který by jim alespoň občas za náklady pohonných hmot pomohl s přepravou Michálka na vyšetření, kontroly či rehabilitace, do lázní a léčeben, ( i pokud by měl třeba někdo volné místo v autě.)

Podle slov maminky celá rodina drží při sobě a včetně Michálka bojují o to, aby se mu dařilo co nejlépe. Navzdory nepříznivé lékařské prognóze se rodiče nevzdávají naděje na co největší zlepšení zdraví jejich syna. Velmi se mu věnují, cvičí a pracují s ním, jak jen to jde. Maminka s ním od miminka cvičila Vojtovu metodu, která se však po čase ukázala jako nevhodná, nyní proto pravidelně cvičí Bobatha. I v dalších oblastech jsou velmi pečliví a plní Michálkova přání alespoň z toho mála co může dělat. Má velmi rád vodu, poslouchá pohádky či hudbu, také má velmi rád, když mu někdo předčítá nebo když ho maminka nebo někdo z rodiny houpá v náručí. Je to zkrátka mazlíček. :-)

 

Z dosavadních několika hodinových telefonických hovorů s Michálkovou maminkou můžeme potvrdit její velkou snahu o co největší a nejrychlejší pomoc pro syna a její velký přehled o jeho potřebách a dostupných možnostech maximální možné pomoci pro něj. O starosti a skvělé péči o Michálka pak vypovídá i jeho bohatá zdravotní dokumentace, kterou máme k dispozici. Pořízení všech pomůcek, léků, doplňků, terapií a dalšího léčení je však velmi nákladné, proto Michálek s rodinou potřebují vaši pomoc. Za spolek držíme vše co máme, aby to dopadlo co nejlépe. Jakákoli částka pomůže.

 

Podrobněji si o Michálkovi a jeho příběhu můžete přečíst zde: https://www.facebook.com/andilekmichael/ Příběh sepsala jeho maminka krátce po jeho narozeni, informace se tedy mohou lišit, protože Michálkův stav se postupem času vyvíjel bohužel nepříznivě.

 

Všem dárcům velmi děkujeme!

 

 

Veřejná sbírka pro Michálka je v našem spolku ukončená. Neposílejte prosím další příspěvky přes náší organizaci. Rodina Michálka moc všem děkuje za dosavadní poskytnutou podporu! Vzhledem k těžce nepříznivému zdravotnímu stavu chlapečka jsou však stále potřeba další peníze na pokrytí nákladů na léčbu a péči.

Přispívat Michálkovi můžeme do jeho nynější sbírky v Nadačním fondu Zlatá muška zde:

 https://zlatamuska.cz/aktuality/show/106 

 

 

 

 

KONKRÉTNĚ PRO MICHÁLKA BYLO V NAŠÍ SBÍRCE VYBRÁNO
K DATU: 22.11.2022
Příspěvky veřejnosti, obch. společnosti (bezhotovostní příjem: VS: 3115 nebo zpráva) 180 557,-Kč
Podíl ze zůstatku k rozdělení z účtu veřejné sbírky 2 358,75
Ostatní přidělené prostředky (příjem z provozního účtu spolku)  0,- Kč
CELKEM VYBRÁNO  182 915,75 Kč
   
Z TOHO JIŽ VYPLACENO   182 915,75  Kč
ZŮSTATEK NA DALŠÍ  POTŘEBY  (vybráno - vyplaceno = )    0

 

 VYBÍRALI JSME NA:

ÚHRADU KOMPENZAČNÍCH A REHABILITAČNÍCH POMŮCEK, REHABILITACE A DALŠÍ NÁKLADY NA ZLEPŠENÍ NEBO ALESPOŇ STABILIZACI ZDRAVOTNÍHO STAVU MICHÁLKA. ÚHRADU POTŘEB MICHÁLKA, ZKVALITNĚNÍ JEHO ŽIVOTA A ULEHČENÍ PÉČE O JEHO OSOBU.

Příklady toho, co můžeme pro Michálka ze sbírky opatřit:

                                                                                                                           14 denní pobyt v

                                                                                                                                            ADELI MEDICAL Centru

                                                                                                                                                   111 000,- Kč

                                                                                                                                                            I           

0,- Kč                                                                                                                      

   

                                              

                                                             

                                                

JIŽ SPLNĚNÉ CÍLE SBÍRKY PRO MICHÁLKA:     

  Pořízeno ze sbírky Z nesnáze 21

 
světelná vlákna - tato pomůcka napomáhá fixaci zraku a stimuluje ho. Po zkušenosti ze sanatorií Klimkovice na ni Michálek velmi pěkně reaguje a prospívá mu.  (práce s touto pomůckou v Sanatoriích Klimkovice jsou k nahlednutí ve fotogalerii)
 
- delfínoterapie - 1 x 14ti denní pobyt v Turecku - Michálek bude potřebovat tuto terapii několikrát, proto ji máme uvedenu i v cílech sbírky.
 

 Pořízeno z daru fondu Swiss life

  - speciální Vanička  na koupání, jejíž pořizovací 

  Cena je dle nabídky dodavatele 33 877,-Kč  (není hrazeno zdravotní pojišťovnou)
Rodina má v koupelně k dispozici pouze sprchový kout, do kterého nelze umístit samotné lehátko na koupání pro Michálka. Do klasické dětské vaničky se lehátko nevejde, proto je nutná tato speciální vanička na koupání 
 
rehabilitační klín na polohování a spaní Michálka, vzhledem k dýchacím obtížím potřebuje spát ve vyvýšené poloze
  Cena 779 - 818,-Kč dle dodavatele (není hrazeno zdravotní pojišťovnou)
 
polohovací válec na polohování a rehabilitaci 
   Cena 2 250,-Kč  (není hrazeno zdravotní pojišťovnou)
 
polohovací půlválec na polohování a rehabilitaci
  Cena 345,-Kč  (není hrazeno zdravotní pojišťovnou)
 
  Cena 39 493,-Kč  (není hrazeno zdravotní pojišťovnou) Existují samozřejmě levnější lehátka, která jsou ale vedena jako masérská a jsou o hodně užší. Při         polohování a náročném cvičení Michálka je potřeba dostatek prostoru navíc má tento stůl nastavitelnou výšku, což je při cvičení také velmi důležité.
 
 
POMŮCKY POŘÍZENÉ PRO MICHÁLKA PŘÍMO ZE SBÍRKY SPOLKU FREE WILL
 
Vertikalizační srojan Caribou - vhodný pro vertikalizaci, napomáha správnému držení těla. 
 
Sedačka Panda - pomůže při péči o Michálka doma i pro správné sezení.
 
Ohřívač lahví - Michálek je s pomoci pegu krmen speciální výživou, která se nedoporučuje ohřívat v mikrovlnné troubě. Proto je potřeba ohřívač lahví, který i mamince usnadní práci. Existují samozřejmě i dražší, ale tento se prozatím jeví, jako dsotačující.
 
Nafukovací bezpečnostní kojenecký plavací kruh - pomůže Michálkovi, při jeho nejoblíbenější činnosti, plavání nebo i pobytu ve vodě, pokud bude třeba větší vana. 
 
Specialní polštář s náhradním potahem - který byl doporučený mamince pro Michálka v lázních přímo od fyzioterapeutky. Michálek na něm pěkně leží a nikam nepadá.
 
- zdravotní kočárek Stingray výrobce R82. Rodičům se jeví jako nejvhodnější, již si s Michálkem vyzkoušeli. Podle 
cenové nabídky ze dne 31.10.2019 a její aktualizaci ze dne 7. 2. 2020 od dodavatele tohoto kočárku vychází celková cena včetně příslušenství na míru 92 648,- Kč, Dle aktuálních změn po úpravě úhradové vyhlášky z prosince 2019 má na částečnou úhradu zdravotního kočárku od pojišťovny nárok dítě až od 2 let věku. Do té doby hradí prípadný nákup kočárku v celé výši jeho ceny rodiče. I v případě částečné úhrady od pojišťovny od dvou let dítěte je však doplatek, který musí rodiče uhradit, velmi vysoký. Kočárek, který nyní Michálek používá je již ale nevyhovující a není možné čekat, až Michálkovi budou dva roky. Pořízení kočárku bylo nyní jednou z priorit. 
(13.02.2020 SPLNĚNO!  ČÁST CENY KOČÁRKU - 18 452KČ BYLA HRAZENA ZE SBÍRKY PRO MICHÁLKA. ZBYLOU ČÁST BLESKOVĚ UHRADILA NADACE ŽIVOT DĚTEM O.P.S. VIZ. TABULKA VYPLACENÉ DARY. VŠEM VELMI DĚKUJEME ZA RYCHLOU A VELKORYSOU PODPORU!) DLE INFORMACÍ OD DODAVATELE BY MĚL BÝT KOČÁREK DODÁN DO 3 TÝDNŮ.
 
30.3. 2020 Michálek má kočárek od minulého týdne doma, vše proběhlo hladce. Věříme, že kočárek dobře sloužit a časem jistě přidáme další aktualitu o spokojenosti s jeho používáním. Momentálně vzhledem k situaci Michálek nemůže chodit ven. Další fotografie najdete ve fotogalerii.
 

Zdravotní kočárek Stingray                                                                                       92 648,- Kč

  Zbylou část uhradila nadace Život dětem o. p.s - Děkujeme

18 452 Kč HRAZENO Z TÉTO SBÍRKY PRO MICHÁLKA                                                                                               

                                              

pelíšek pro miminko - je určen pro miminka i děti do tří let. Pelíšek navozuje pocit bezpečí, zklidňuje a fixuje tělíčko, tím pádem Michálek lépe spolupravuje při různých cvičeních na fixaci zraku apodobně.
Cena 1 199 -Kč  (není hrazeno zdravotní pojišťovnou) 

(07.02.2020 SPLNĚNO! VŠEM VELMI DĚKUJEME ZA RYCHLOU A VELKORYSOU PODPORU!)      

                                                                                                                       

                                                                                     

POSKYTNUTÉ DARY
DATUM ČÁSTKA ÚČEL DÁRCE
08.11.2022 7 358,75 příspěvek na speciální výživu, zdravotnické prostředky, doplatky léků, vitamíny, doplňky stravy a na další potřeby. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 5 000,-; Podíl ze zůstatku k rozdělení z účtu veřejné sbírky 2 358,75
25.07.2022 4 829,- úhrada přebalovací tašky, teploměru, léků, zdravotnických prostředků, zdravotní kosmetiky. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 4 829,-
19.07.2022 3 984,- nákup náplní do tiskárny pro tisk lékařských zpráv, koš na pleny. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 3 984,-
15.07.2022 5 645,- nákup nezbytných věcí pro Michálkův ozdravný pobyt v Řecku. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 5 645,-
14.07.2022 6 534,- úhrada zdravotnických prostředků, léčivých přípravků, vitamínů a doplňků stravy. Hrazeno na účet dodavatele. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 6 534,-
09.07.2022 5 578,- nákup drobné elektroniky pro naplnění potřeb Michálka. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 5 578,-
28.04.2022 4 182,- úhrada zdravotnických prostředků, léků a vitamínů. Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 4 182,-
19.04.2022 8 070,- úhrada polohovatelného houpacího lehátka Nuna. Hrazeno na účet dodavatele. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 8 070,-
12.03.2022 5 133,- úhrada zdravotnických prostředků, rehabilitačních pomůcek, doplatků léků, nákup vitamínů a doplňků stravy. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 5 133,-
06.03.2022 484,- úhrada pomůcky pro smyslovou stimulaci - Senzorický gel Happy Senso. Hrazeno na účet dodavatele. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 484,-
04.03.2022 4 540,- úhrada soupravy pro domácí perličkovou koupel + bylinné oleje do koupele. Hrazeno na účet dodavatele. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 4 540,-
       
31.07.2021 3 877,- Dar pro Michálka (VS:3115). Účel: příspěvek na opravu zdravotního kočárku Stingray. Viz sbírka pro Michálka. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 3 877,-
20.04.2021 1 936,- Dar pro Michálka (VS:3115). Účel: doplatek na pořízení vertikalizačního stojanu Caribou. Hrazeno na účet dodavatele. Viz sbírka pro Michálka, u nás teď pozastavená. Nyní nelze přes nás Míšu podpořit. Sbírka pro něj dočasně probíhá v Znesnáze. Všem díky Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 1 936,-
15.12.2020 -3 169,- Peníze za pomůcku vráceny z MALL.CZ z důvodu reklamace zboží.  
03.12.2020 3 169,- Dar pro Michálka (VS:3115). Účel: úhrada pomůcky pro rozvoj smyslů. Hrazeno na účet dodavatele. Viz sbírka pro Michálka. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 3 169,-
27.10.2020 39 493,- Pořízení rehabilitační pomůcky pro Michálka (VS:3115). Pořízení fyzioterapeutického lehátka pro Vojtovu metodu Viz sbírka pro Michálka. Hrazeno z daru NROS - charitativního konta společnosti Swiss Life. Velmi vám děkujeme za podporu! Hrazeno z daru NROS - charitativního konta 
společnosti Swiss Life.
08.09.2020 8 368,-
 
Úhrada doplatku na kompenzační pomůcku polohovací dynamickou sedačku X:Panda. Hrazeno na účet dodavatele. Viz sbírka pro Michálka. Velmi všem děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 8 368,-
17.08.2020 797,- Pořízení rehabilitační pomůcky pro Michálka (VS:3115). Viz sbírka pro Michálka. Hrazeno z daru NROS - charitativního konta společnosti Swiss Life. Velmi vám děkujeme za podporu! Hrazeno z daru NROS - charitativního konta 
společnosti Swiss Life.
15.08.2020 2 595,- Pořízení rehabilitačních pomůcek pro Michálka (VS:3115). Viz sbírka pro Michálka. Hrazeno z daru NROS - charitativního konta společnosti Swiss Life. Velmi vám děkujeme za podporu! Hrazeno z daru NROS - charitativního konta 
společnosti Swiss Life.
15.08.2020 33 877,- Pořízení pomůcek pro ulehčení koupání Michálka (VS:3115). Viz sbírka pro Michálka. Hrazeno z daru NROS - charitativního konta společnosti Swiss Life. Velmi vám děkujeme za podporu! Hrazeno z daru NROS - charitativního konta
společnosti Swiss Life.
31.07.2020 3 352,- Úhrada speciálního, anatomicky tvarovaného polštáře Tempur OMBRACIO. Hrazeno na účet dodavatele. Viz sbírka pro Michálka. Velmi všem děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 3 352,-
27.07.2020 3 225,- Úhrada pomůcek: ohřívače lahví, bezpečnostní plavecký kruh, koupací plenka. Hrazeno na účet dodavatele. Viz sbírka pro Michálka. Velmi všem děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 3 225,-
09.07.2020 3 068,- Úhrada části fakturované ceny za pořízení Čističky vzduchu ROHNSON. Hrazeno na účet dodavatele. Viz sbírka pro Michálka. Velmi všem děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 3 068,-
07.07.2020 5 990,- Úhrada zdravotní pěnové matrace. Viz sbírka pro Michálka. Všem velmi děkujeme za podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 5 990,-
13.02.2020 18 452,- Úhrada části fakturované ceny za pořízení zdravotního kočárku Stingray s příslušenstvím na míru. Hrazeno na účet dodavatele. Kočárek v celkové ceně 92 648,- Kč doplatí Život dětem, o.p.s. Viz sbírka pro Michálka. Všem velmi děkujeme za rychlou a velkorysou podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 18 452,-
07.02.2020 1 548,- Úhrada Pelíšku pro miminka s příslušenstvím. Hrazeno na účet dodavatele. Viz sbírka pro Michálka. Všem velmi děkujeme za rychlou velkorysou podporu! Příspěvky veřejnosti (VS:3115) 1 548,-
Celkem  182 915,75    

 

 

Fotogalerie: MICHÁLEK

Tato fotogalerie je prázdná.

 

MICHÁLKA PODPORUJÍ NEBO PODPOŘILI:

 

FIRMY, OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI A JINÉ SUBJEKTY:

 

 

 

 

 

JEDNOTLIVÍ DÁRCI:

 

 

 

 

 

Pokud i Vy naším prostřednictvím podporujete Michálka a chcete se k tomuto veřejně přihlásit, sdělte nám to prosím! Rádi přidáme Vaše logo nebo jméno sem na tuto stránku a na další naše stránky vyhrazené k poděkování našim podporovatelům a partnerům.

Děkujeme, že jste pozitivním příkladem ostatním!

 

 

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI!