Paní Martina (VS: 3152 )

ZNEVÝHODNĚNÍ: Zdravotní postižení, sociální potřebnost

STAV SBÍRKY: POZASTAVENÉ, VYČKEJTE PROSÍM (Nelze přispívat)

DOBA TRVÁNÍ SBÍRKYod 09.03.2017

ÚČEL SBÍRKY:

Od 30.06.2018

zajištění výživy a ostatních základních osobních potřeb

Od počátku sbírky do 30.06.2018

Pomoc se splácením dluhu na nájmu, zajištění výživy a ostatních základních osobních potřeb

VYBÍRÁME: Jakoukoliv finanční částku

Dobrý den,

Jmenuji se Martina a jsem z Jihomoravského kraje. Před časem jsem utrpěla úraz, což do teď a spolu s výhřezem plotének způsobuje omezení pohyblivosti mé páteře. Jsem v invalidním důchodě prvního stupně a zaměstnána na částečný úvazek. V době, kdy jsem kvůli zhoršenému zdraví nebyla práce vůbec schopná, nastal výpadek jednoho z mých příjmů, což vedlo k dluhu na nájmu. I přes mou snahu se mi daří splácet dluh ve výši několika desítek tisíc jen pomalu. Hrozí mi exekuce a vystěhování z bytu. Prosím proto všechny, kteří si to mohou dovolit, aby mi finanční podporou vypomohli z této situace. Uvítala bych i bezúročnou půjčku. Děkuji.

AKTUALIZACE:

30.června 2018
Paní Martina se musela z bytu vystěhovat. Společně s dalšími dobrými lidmi jsme i s tímto pomohli a nyní paní Martina žije na vhodném místě, které se jí líbí a plně vyhovuje jejím potřebám. Invalidita však u paní Martiny trvá a momentálně je bez práce. Bude proto i nadále ráda za finanční podporu, kterou využije na zajištění výživy a další nezbytné potřeby. Děkujeme!

PANÍ MARTINU MŮŽEME FINANČNĚ PODPOŘIT PROSTŘEDNICTVÍM VEŘEJNÉ SBÍRKY NA PODPORU ZNEVÝHODNĚNÝCH SPOLUOBČANŮ POUKÁZANÍM DAROVANÉ ČÁSTKY NA

nebo označit ve zprávě příjemci: Paní Martina

KONKRÉTNĚ PRO PANÍ MARTINU BYLO DOSUD VYBRÁNO
K DATU: 30.01.2018
Příspěvky veřejnosti (bezhotovostní příjem: VS: 3152 nebo zpráva) 0,- Kč
Příspěvky veřejnosti (přiděleno z nespecifikovaných bezhotovostních příjmů) 1 500,- Kč
Příspěvky veřejnosti do sbírkových pokladniček (přidělená část výtěžku z pokladniček)    801,- Kč
Ostatní přidělené prostředky (příjem z provozního účtu spolku) 1 199,- Kč
CELKEM 3 500,- Kč

POSKYTNUTÉ DARY (vyplaceno převodem)
DATUM ČÍSLO PLATBY (SS) ČÁSTKA ÚČEL DÁRCE
30.01.2018     21 1 500 Zajištění výživy a ostatních základních osobních potřeb. Příspěvky veřejnosti (přiděleno z nespecifikovaných bezhotovostních příjmů) Přiděleno z projektu NEBE NA ZEMI.
11.09.2017 16 1 000 Úhrada části dluhu na nájmu Převod finančních prostředků z provozního účtu spolku. Uvolněné spolkové prostředky na pomoc lidem žádajícím o podporu v projektu NEBE NA ZEMI. VS: 3 Příjem z provozního účtu spolku.
13.05.2017 14 1 000 Úhrada části dluhu na nájmu Pokladničková sbírka - část výtěžku určená k rozdělení mezi sbírkové uživatelé projektu NEBE NA ZEMI: 801,- Kč, převod fin. prostředků z provozního účtu spolku - zůstatek k rozdělení mezi uživatelé projektu NEBE NA ZEMI: 199,- Kč