PANÍ DANIELA POTŘEBUJE PRAVIDELNĚ REHABILITOVAT

11.02.2020 02:13

Milí přátelé,

na podzím 2019 jsem absolvoval rehabilitační pobyt v Darkově a k mému potěšení jsem měl možnost osobně poznat paní Danielku a jejího manžela Jirku, který ji dělal doprovod. Často jsme se během našich pobytů potkávali mimo jiné i v Reha centru, kde byla možnost cvičení na rehabilitačním přístroji Thera Vital, což je šlapací trenažér na procvičování nohou, podle výbavy i rukou. Tento starší přístroj, na kterém jsme cvičili, je co do podoby a funkcí naprosto srovnatelný s rehabilitačním přístrojem Viva1. Cenově se dají oba typy u spolehlivých dodavatelů repasovaných pomůcek pořídit rovněž srovnatelně za cca 25 000,- Kč, přístroj procvičující nohy i ruce. Mohu potvrdit, že paní Danielka poctivě a ráda na motomedu cvičila, a to opravdu s velkým nasazením! Jsem proto přesvědčen, že přístroj, který pro paní Danču pořídíme do její domácnosti, bude v častém zápřahu a moc dobře poslouží. Paní Danielka by ráda absolvovala rehabilitační pobyty častěji, než hradí pojišťovna. I s tímto, věříme, dokáže průběžně pomáhat naše sbírka pro paní Danielku. Děkujeme moc za váš zájem pomoci i paní Danielce. Pavel Badač (člen Rady spolku)

SDÍLEJME PROSÍM TUTO PŘÍLEŽITOST KE SPOLEČNÉ POMOCI PANÍ DANIELCE VÝZVOU NA

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI!