Milí přátelé,

jsme rádi, že se můžeme podílet na šíření krásných knih ze společné tvorby sester Kostových ze Slovenska. Do životů těchto umělkyň již od jejich dětství vstoupilo vážné svalové onemocnění (SMA - svalová spinální atrofie), které jim však nezabránilo v tvůrčí aktivitě. Část jejich radost přinášející práce vám představujeme v podobě dvou krásných knih napsaných ve slovenském jazyce: Zvieracie všeličo na dobrú noc, což jsou příběhy ze zvířecí říše, které poučí, pobaví a celkově zahřejí. Druhou knihou   je dobrodružný příběh Stratený princ! V knihách se ve formě milých příběhů zaměřených na připomínku důležitých lidských hodnot a lidských vlastností seznámíme s moudrosti a empatií, bohatou fantazií a vypravěčským talentem autorky knih paní Márie Kostové, a potěšíme se originálními hezkými ilustracemi, kterými díla doplnila paní Erika, mladší sestra spisovatelky.

Paní Mária Kostová, autorka této knížky, již Bohužel v důsledku nevyléčitelné svalové nemoci v roce 2009 ve svých 31 letech zemřela. S její mladší sestrou paní Erikou, která společná díla ilustrovala a která je rovněž postižená stejnou nemocí, jsme v pravidelném kontaktu. Tato umělkyně se rovněž podílela na tvorbě našeho charitativního stolního kalendáře 2015.

CENA: 250,- Kč

(200,- Přepošleme paní Erice, 50,- připadne na provozní náklady spolku FREE WILL)

VAZBA: Sešit, velikost formátu A5

POČET ROZPRÁVOK: 8

POČET STRAN: 84

Cena knihy je 250,- Kč, z čehož 200,- Kč pošleme na slovenský běžný účet paní Erice a 50,- Kč vyhradíme na provozní náklady spolku FREE WILL.  Cena u námi nabízeného zboží může být na vaše vyžádání mírně přizpůsobená ve váš prospěch, a to dle vaší sociální situace.  Poštovné začíná na 50,-Kč.

Děkujeme a věříme, že se rozhodnete připomenout si četbou hezkou slovenštinu (případná neznámá slůvka nám jistě paní Erika ráda pomůže přeložit :) ), a zažít přitom pozoruhodná dobrodružství, které kniha přináší.

Zájemcům ze Slovenské republiky můžeme knihy v případě obyčejné zásilky zaslat s poštovným již od 80,- Kč. Je však také možno zvážit variantu, objednat si knihy a další umělecká díla přímo u paní Eriky Kostové. Můžete jí skontaktovat na jejich internetových stránkách: https://www.erikineobrazy.estranky.cz/

<< ZPĚT NA KNIHU V E-SHOPU